CONSULTING SAP

Wdrożenia od podstaw | Wdrożenia  typu roll-out | Integracja | Upgrade |
Audyty powdrożeniowe

UTRZYMANIE I ROZWÓJ

Serwis aplikacyjny | Helpdesk | Aplikacje na zamówienie | Projekty związane ze zmianami | Szkolenia

CONSULTING SALESFORCE

Analizy przed i powdrożeniowe | Rozwiązania dedykowane, paczki pracy, utrzymanie | Konsulting i szkolenia

UpTime ERP to zespół doświadczonych konsultantów SAP, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń, konsultingu, szkoleń, roll-out, upgrade-u oraz audytów rozwiązań SAP.

Eksperci UpTime ERP doświadczenie zdobywali w firmach informatycznych partnerów SAP. Byli konsultantami wiodącymi, architektami kierownikami projektów, odpowiadali za złożone wdrożenia całościowych systemów SAP ERP we wszystkich obszarach biznesowych: logistyce SAP SD, MM, WM, finansach SAP FI, CO i produkcji przemysłowej SAP PP, QM.

UpTime ERP kumuluje doświadczenia z wielu branż [m.in. sektor chemiczny, energetyczny, automotive, spożywczy], które pozwalają nam  kreować rozwiązania oparte o najlepsze praktyki, wspierające niezawodne funkcjonowanie przedsiębiorstw i uzyskanie przez nie przewagi konkurencyjnej. Jesteśmy partnerem dla największych krajowych oraz zagranicznych firm informatycznych we wdrażaniu niestandardowych rozwiązań na bazie platformy SAP.

Siłą UpTime ERP są uproszczone procedury współpracy oraz elastyczna formuła organizacyjna, przyciągająca niezależnych specjalistów wdrożeń SAP [freelancerów], która z jednej strony – w razie konieczności – pozwala nam szybko rozbudowywać zespół o ekspertów SAP o przekrojowym doświadczeniu, a z drugiej umożliwia Klientom natychmiastowy i bezpośredni kontakt ze specjalistami.

Misją Up Time ERP, jest dzielenie się unikalnymi kompetencjami z obszaru systemu SAP ERP. Jesteśmy Partnerem w zwiększaniu wartości rynkowej biznesów naszych Klientów, poprzez wdrażanie niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań informatycznych poprawiających ich rynkową skuteczność oraz efektywność.

O firmie SAP

Firma SAP jest największym na świecie dostawcą informatycznych systemów wspomagających zarządzanie. Firma SAP ma na całym świecie ponad 82 000 Klientów i zatrudnia blisko 50 000 osób. Systemy SAP pomagają firmom z całego świata zarządzać działalnością operacyjną, optymalizować współpracę z partnerami i dostawcami oraz wspierać kontakty z Klientami. Wdrożenie systemu SAP pozwala usprawnić najważniejsze procesy biznesowe w organizacji, ograniczyć koszty i efektywne zarządzać posiadanymi zasobami. Na podstawie ponad 35 lat doświadczenia we współpracy z firmami różnych dziedzin gospodarki, firma SAP stworzyła wiele rozwiązań branżowych, które uwzględniają specyficzne potrzeby np. firm transportowych, uczelni wyższych czy instytucji sektora publicznego.

System SAP

SAP to rozwiązanie klasy ERP oferowane przez firmę SAP , które w ramach podstawowej funkcjonalności zawiera komplet rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. W skład SAP ERP wchodzi system transakcyjny odpowiedzialny za przeprowadzanie operacji, a także narzędzia programistyczne i integracyjne (wsparcie dla ABAP i JAVA), portal, aplikacje do obsługi urządzeń mobilnych, hurtownia danych. W warstwie technologicznej SAP korzysta z platformy SAP NetWeaver.
53
zadowolonych klientów
257
ukończonych projektów
63
członków zespołu
479
stowarzyszonych freelancerów
1700
godzin szkoleń
35
audytów SAP